Heategevuslik Käpakäik ootab lemmikloomi ja nende peremehi üheskoos kõndima

Esimene Käpakäik toimus Tallinnas 2014. aastal.Mihkel Maripuu/Postimees

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) ja Tallinna Vanalinna Päevad kutsuvad kõiki inimesi osalema loomade heaks toimuval rongkäigul ehk Käpakäigul. See algab 5. juunil kell 12.00 Tallinnas Šnelli pargis, kust liigutakse ümber vanalinna, nautides vahepeal neljakäpaliste lustakat etteastet Raekoja platsil. Käpakäiguga võivad kaasa kõndida kõik loomasõbrad, nii koeraga kui ka ilma koerata. 

Lisaks meeleolukale jalutuskäigule on Šnelli pargis avatud lemmiklooma ala, kus saab näiteks koertele massaaži ja tervisekontrolli teha, neid tasuta vaktsineerida ja kiibistada, koolitajatelt nõu küsida ning trikikoerte esinemist jälgida. Kõik koerad, nii puhtatõulised kui ka segaverelised, on sealsamas oodatud osalema mitteametlikul koertenäitusel Käpakäik Match Show 2022.

“Eelnev näitusekogemus ei ole vajalik koerale ega omanikule,” täpsustab ELS-i kommunikatsiooni- ja turundusjuht Agnes Blank. “Võistlusel hinnatakse koera ja tema peremehe omavahelist suhtlemist, koera välimust ja esitlemist. See on põnev väljakutse nii omanikule kui koerale.”

Kaheksandat korda toimuva käpakäigu eesmärk on kutsuda inimesi üles märkama meie neljajalgseid sõpru ning aitama hädasolevaid loomi. Sündmuse käigus kogutud annetused lähevad kodutute ja väärkoheldud loomade abistamiseks.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.