Nelly ja Dodo: alati valvamas ja toetamas üksteise seljatagust – üks ei jää teisest sammugi maha 

Jack Russelli tõugu Nelly ja Dodo järgi nime saanud ettevõtte toodetest on nii omaduste kui ka disaini poolest saanud enim tunnustust kaubamärgi lipulaev BioThane kaela- ja jalutusrihmad. Seda täiesti õigustatult.Foto: Nelly&Dodo

Nelly&Dodo lugu sai alguse kahest inspireerivast Jack Russelli tõugu koerast – Nellyst ja Dodost. Ettevõtte looja Kersti Kuldma sõnul tuli Nelly tema ellu juba rohkem kui üheksa ning Dodo kaheksa aastat tagasi.

“Möödunud on küll palju aastaid, kuid mäletan meie kohtumisi ikka veel kui eilset päeva. Alates nendest hetkedest oleme olnud lahutamatu tiim. Minu jaoks on koer täieõiguslik pereliige ning pole ju lõpuks oluline, kas pereliikmel on kaks jalga või neli käppa. Hing on ilus mõlemal,” ütleb Kersti.

Ta lisab, et imeline on olnud kogeda ja tunnetada ka Nelly ja Dodo omavahelist sidet. Alati valvamas ja toetamas üksteise seljatagust – üks ei jää teisest sammugi maha. 

Midagi uut ja teistmoodi

Nelly ja Dodo kasvades hakkas Kersti peas tiirlema mõte Nellyle ja Dodole pühendatud brändist ja omanäolistest kaelarihmadest. Mis oleks, kui teeks midagi uut ja teistmoodi, mida varem pole tehtud?

Kümnete ja kümnete, kui mitte sadade katsetuste läbi, jõudis Kersti esmalt meie armsate Eesti rahvusmustrite juurde. Nendest sündiski Nelly&Dodo esimene kollektsioon. Ainulaadsus, kaunis välimus ja sügavam tähendus – kõike seda kannavad need rihmad endaga kaasas.

Toodete ja brändi arendamisel on Kerstit palju innustanud ka klientide lood, mida ta on aastate jooksul saanud kuulda üksjagu. Nii ongi meie rahvusmustrites rihmad rännanud üle maailma erinevatesse riikidesse, andes väliseestlastele tunde justkui oleks tükike kodumaad nendega alati kaasas. 

Tunnustatud lipulaev

Nüüdseks on Nelly&Dodo tootevalik laienenud. Klientidelt on nii tooteomaduste kui ka disaini poolest saanud enim tunnustust kaubamärgi lipulaev BioThane kaela- ja jalutusrihmad. Seda täiesti õigustatult.

“BioThane on meie senise kogemuse läbi rihmade valmistamiseks parim materjal, tagades tootele omadused, mida paljud teised materjalid ei suuda,” selgitab Kersti.

Ta täpsustab, et nahka meenutav ääretult vastupidav BioThane on 100% vee- ja mustusekindel, ei pleegi ega võta külge halbu lõhnu. Materjal on antibakteriaalne ning elastne, ega vaja erihooldamist. Nii võib lemmik sõna otseses mõttes võtta mudavanne, kuid rihma saab lihtsal viisil siiski puhtaks. Selleks on vaja vaid vett ning suurema mustuse korral ka seepi. 

Inspiratsioon elust enesest

Kersti nendib, et iga toode, mille ta Nelly&Dodole on loonud, on sündinud elust enesest ehk vajadusest parema toote järele.

“See ei ole kunagi minu jaoks olnud äriprojekt vaid võimalus kasutada oma loomingulist poolt. Nii ei tee ma kordagi allahindlust toote kvaliteedi, turvalisuse ega kauni disaini osas,” ütleb ta ning tunnistab, et see on küll teinud tootearenduse protsessi keerulisemaks ning toodete hinda kliendi jaoks veidi kõrgemaks, kuid lõpptulemus on alati seda väärt olnud.

Kersti ütleb, et mitte ühtegi ettevõtet ei eksisteeriks ilma klientideta ja seetõttu soovib ta tänada kõiki oma kalleid kliente.

“Ma tean, et paljud teist on meiega juba aastaid. Aitäh, et saadate meile tagasisidet, meid seeläbi motiveerite ja inspireerite. Tootearendus on mõneti lõppematu protsess. Iga toode võib areneda ajas üha paremaks uuendatud versiooniks ja seda me just tänu teie tagasisidele suudame ka teha.”

Ilusaid hetki teile oma lemmikute seltsis soovivad Kersti, Nelly ja Dodo!

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.