Osalege oma koeraga Triki Teisipäevadel ja võitke auhindu!

Teisipäevaste trikkide hulgas on nii lõbusaks ajaviiteks mõeldud kui igapäevases elus kasuks tulevaid harjutusi.Shutterstock

Õpetage oma koerale mõni vahva trikk, näidake seda ka teistele ja võitke auhindu! Just sellise üleskutse teeb Eesti Loomakaitse Selts (ELS), kes algatab Triki Teisipäevade traditsiooni. Igal teisipäeval alates tänasest ilmub ELSi Facebooki lehel ühe triki või harjutuse õpetus koos videoga – harjutage seda oma koeraga, filmige tulemus ning postitage see video õpetuse kommentaariumisse. Suve lõpus premeerivad ELS ja kauplus Petmarket kolme osalejat:

  • aktiivne osaleja ehk kõige rohkem trikke kaasa teinud koer
  • publiku lemmik ehk kõige rohkem meeldimisi kogunud video
  • agar spämmija ehk kõige innukamalt sõpru osalema kutsunud koeraomanik 

Triki Teisipäevad pakuvad hea võimaluse veeta oma koeraga kvaliteetaega, tugevdada sidet teie vahel, õppida paremini üksteisest aru saama ning kasvatada koera tähelepanuvõimet.

“Trikid ei ole ainult selleks, et pakkuda meelelahutust lemmikule ja omanikule, vaid need annavad ka suurepärase võimaluse õppida koera erinevates situatsioonides haldama ning tänu sellele hoida ära võimalikke konflikte,” nendib ELSi vabatahtlik ja koeratreener Carol Laurimaa. 

Trikkide õpetamise juures on kõige olulisem, et see tegevus meeldiks nii koerale kui ka tema peremehele. Seetõttu on oluline õpetada looma positiivsete meetoditega ja olla ka ise rõõmsameelne. Eelistada tuleks lühikesi treeningsessioone mitu korda päevas, mitte ühte pikka trenni.

Trikivideote õpetusi saate vaadata siin: https://www.facebook.com/eestiloomakaitseselts/videos/

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.