Uudis

Musta-valgekirju kiisu elas mitu valusat kuud seitsme kuuliga kehas

Mallowsi taastumine võtab veel aega.Cats Help

Mõni aeg tagasi, kui õhtuti olid õues veel krõbedad miinuskraadid, päästeti prügikastide juurest õnnetu ja tuustis karvaga kass, kes näljasena endale süüa otsis. Abivalmis leidja kaudu jõudis Mallowsi nime saanud loomake ühte hüljatud kasside abistamisega tegeleva MTÜ Cats Help hoiukodusse. Seal ei pidanud Mallows kannatama nälga ega külma, ent ometi hoidus ta kogu aeg omaette, pööramata millelegi tähelepanu. Hoiukodu omanik oletas, et küllap on tegemist lihtsalt rahuliku kassiga, kellel võtab koduse eluga kohanemine kauem aega. 

Ühel ööl muutus Mallowsi olukord aga märgatavalt kehvemaks ning hoiukodu pidaja sõidutas ta kiiresti loomakliinikusse.Seal tehtud röntgen näitas, et kassi oli õhupüssist tulistatud, aga mitte üks ega kaks, vaid lausa seitse korda – kuulidest olid pidanud talle põhjustama tohutut valu. Eile õnnestus arstidel need välja opereerida ning loodetavasti saab Mallows pärast taastumist lõpuks rõõmsat kiisuelu nautida.

“Me saime võimaldada talle valuvaba elu, kuid sellel on ka hind,” nendib Cats Helpi vabatahtlik. “Kiisu arve läks koos statsionaari ja operatsiooniga maksma meile 1000 eurot. Me ei saanud Mallowsile öelda, et me ei aita, sest meil pole raha. Ta vajas seda abi ja selle ka ta sai. Me väga loodame, et meie armsad annetajad tulevad ka sel korral meile appi ja aitavad tasuda selle suure kliinikuarve.”

Kes on valmis Mallowsi raviarve tasumisele kaasa aitama, saab selleks valida alljärgnevate võimaluste vahel:

CATS HELP MTÜ

SWED: EE742200221071322431

SEB: EE091010220291056222

LHV: EE767700771005347958

Paypal.me/catshelpmtu

Selgitus: Mallows

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.