Uudis

Imelihtne viis aidata kodutuid kasse: meisterda juuksekumm ja osale heategevuskampaanias

Kristel Kotta, kelle lapsepõlvekodus on elanud korraga kuni kuus tänavalt päästetud kassi, algatas äsja südamliku heategevuskampaania – üksainus isetehtud juuksekumm suudab aidata kodutuid kiisusid!

Oma panuse saab anda igaüks, kes kodus lihtsa juuksekummi valmis meisterdab ning selle hüljatud kasside päästmisele pühendunud MTÜ Cats Help heaks loovutab.

“Juuksekummid on piisavalt lihtsad, et ka algajad saaksid osaleda näiteks lapsed käsitöötunnis või täiskasvanud, kes pole ammu midagi oma kätega valmistanud, või ühe pere lapsed ja täiskasvanud koos,” selgitab Kristel Kotta. “Samas loodan, et osalevad ka vilunud käsitööinimesed, kellele juuksekummi tegemine on justkui väike mõttepaus nõudlikumate projektide vahel.”

Juuksekumme võib nii õmmelda, heegeldada kui kududa, kaunistades neid oma soovi järgi. Nende tegemiseks on aega 2022. aasta veebruarikuuni, täpsema info osalemistingimuste ja tööde saatmise kohta leiate veebiküljelt.

Kummid lähevad müügile Kristel Kotta perefirma OÜ Stelotta veebipoes ning võimalusel ka laatadel. Suurema osa müügitulust loovutab Kotta MTÜ-le Cats Help, väike osa läheb kampaania korralduskuludeks.

“Just sellest juuksekummist, mille me täna otsustame teha, võib saada kellegi pikaajaline lemmik. Ostja teab, et selle on valmistanud üks heasüdamlik inimene nagu ta isegi,” lausub Kristel Kotta. “Pühendan selle kampaania oma heasüdamlikule emale, kes on mitmele hulkuvale kassile kodu leidnud. Ema seni viimane kiisupäästeoperatsioon oli septembri alguses Saaremaal ning see vesihall triibik leidis endale kodu meie juures.”

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.